نشت اطلاعات تقریبا ۲ میلیون کاربر قاصدک ۲۴

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
اطلاعات بیش از ۲ میلیون نفر از کاربران قاصدک ۲۴ طبق اعلام لیک‌فا (leakfa) به عنوان وب‌سایت خرید بلیت روی شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت و قاصدک ۲۴ اعلام کرده است که در حال پیگیری موضوع هستند.
 
 
چهارشنبه هجدهم مرداد ماه در کانال تلگرامی لیک‌فا خبری مبنی بر نشت دیتابیسی از اطلاعات کاربران وب‌سایت خرید بلیط قاصدک۲۴ منتشر شد. در این خبر آمده بود: اطلاعات کاربران وب‌سایت خرید بلیط قاصدک۲۴ که شامل بیش از ۲ میلیون خط نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، ایمیل، شماره موبایل، شماره ملی، شماره پاسپورت، تاریخ انقضای پاسپورت و اطلاعات دیگری مثل سفرها و بلیط‌هاست، برای فروش قرار داده شده است.
 
 
در ادامه به کاربران توصیه شده بود که اگر حسابی در این سایت دارند و پسورد آن را در سایت دیگری هم استفاده کرده‌اند، پسوردهای خود را تغییر دهند.
 
متین هندوپور مدیر مارکتینگ قاصدک ۲۴ در پاسخ به این مسئله چهارشنبه نوزدهم مرداد ماه به پیوست گفت: ما در جریان این موضوع نبوده‌ایم و اکنون پیگیری‌های خود را آغاز می‌کنیم. با گذشت بیش از ۴ روز از اولین اخبار مبنی بر نشت اطلاعات کاربران این استارت‌آپ هنوز قاصدک ۲۴ بیانیه یا نظری راجع به این موضوع منتشر نکرده است.

پشتیبانی