جشنواره پاییز 1401

امروزه با توجه به افزایش کسب و کارهای خانگی و پیک های تحویل و پرداخت در محل مشترک نیاز مردم به دستگاه های کارتخوان سیار بسیار زیاد شده و حداقل 1 دستگاه برای هر فردی در شرایط کاری محتلف نیاز است.

به گزارش روابط عمومی شرکت رضوان نت به نقل از مدیریت مجموعه مشتریان محترمی که به عنوان خانواده بزرگ رضوان شناخته می شوند می توانند با دستگاه های تهیه شده از این مجموعه در پاییز 1401 (‌ مهرماه ، آبان ماه ، آذر ماه ) در جشنواره ما شرکت کنند.

1 ) افرادی که در ماه های مذکور بتوانند حداقل 10.000.000.000 ریال تراکنش موفق داشته باشند هزینه کامل دستگاه به ایشان عودت داده شده و دستگاه تا هر زمان که استفاده کنند به صورت امانی در اختیارشان قرار دارد.

2 ) افرادی که حداقل میزان 14.000.000.000 ریال تراکنش موفق داشته باشند در زمان اظهارنامه های مالیاتی نگران نباشند و شرکت رضوان این عزیزان را تحت حمایت خود قرار داده و مالیات آنان را پرداخت می نماید.

3 ) افرادی که حداقل میزان 17.000.000.000 ریال تراکنش موفق داشته باشند به همراه 2 نفر از اعضای خانواده خود به یک هفته سفر زیارتی مشهد مقدس به صورت تور اعزام خواهند شد.

4 ) افرادی که حداقل میزان 22.000.000.000 ریال تراکنش موفق داشته باشند یک دستگاه موتور سیکلت صفر کیلومتر به عنوان هدیه دریافت خواهند کرد

نکته : توجه بفرمائید که هر بند از هدایای بالا تکمیل بند قبلی می باشد ( به عنوان مثال کسی که بند 4 را رعایت نماید و 22.000.000.000 ریال تراکنش موفق داشته باشند غیر از هدیه موتور سیکلت به سفر زیارتی و معافیت پرداخت مالیات و عودت هزینه دستگاه شامل می گردد )

این طرح فقط مخصوص مشتریانی می باشد که از شرکت رضوان دستگاه کارتخوان سیار دریافت نموده اند و تراکنش ها با همان دستگاه انجام شود و هیچگونه مسئولیتی در قبال سایر مشتریان و شرکتهای همکار نخواهیم داشت.

پس تا این فرصت باقیست هر چه سریعتر اقدام نموده و تراکنش های خود را افزایش دهید.

شرکت رضوان نت با شما عزیزان یک خانواده است

برچسب‌ها : جشنواره

پشتیبانی