آیفون 12 و آیفون 12 پرو وارد بازار ایران شدند

آیفون های 2020 اپل بیست و دوم مهر ماه در رویدادی آنلاین به دنیای تکنولوژی معرفی شدند. در این محصولات شاهد تغییری در زبان طراحی بودیم. به این ترتیب لبه‌های بدنه به حالت تخت و صاف در آمده و دیگر خبری از انحنا در این قسمت دیده نمی‌شود. اما از نمای جلو یا نمای پشتی، این محصولات با نسل پیشین خود هیچ تفاوتی ندارند.

البته در نسخه‌‌های پرو این خانواده، شاهد اضافه شدن سنسور لایدار هستیم که برای نخستین بار چنین اتفاقی روی می‌دهد. آیفون 12 و آيفون 12 مینی در پنج رنگ مختلف (سیاه، سفید، قرمز، سبز و آبی) و آیفون 12 پرو و آیفون 2 پرو مکس در چهار رنگ گرافیتی، سفید، طلاحی و آبی اقیانوسی عرضه می‌شوند.

بیست و سوم اکتبر مصادف با دوم آبان ماه، آیفون 12 و آیفون 12 پرو به عنوان نمونه‌های اولیه وارد بازار شدند و در دسترس خریداران قرار گرفتند. امروز نیز در کشور عزیزمان، شاهد ورود این دو محصول به بازار بودیم که بر اساس شواهد، با قیمت‌های نجومی و بالایی نیز همراه هستند.


 

در این مطلب، ضمن اعلام خبر ورود آیفون 12 و آیفون 12 پرو به بازار، قیمت آن‌ها را نیز به شما اعلام خواهیم کرد:

قیمت آیفون 12 مدل 64 گیگابایتی: ۴۱ میلیون تومان

قیمت آیفون 12 مدل 128 گیگابایتی: ۴۶ میلیون تومان

قیمت آیفون 12 مدل 256 گیگابایتی: -

قیمت آیفون 12 پرو مدل 128 گیگابایتی: ۵۰ میلیون تومان

قیمت آیفون 12 پرو مدل 256 گیگابایتی: ۵۹ میلیون تومان

قیمت آیفون 12 پرو مدل 512 گیگابایتی: -

مطمئنا این رقم اعلام شده در حال حاضر به علت تازه وارد شدن این دو محصول به بازار با حباب قیمتی نسبتا زیادی همراه است و به مرور زمان و طی یک الی دو ماه آینده، احتمالا شاهد کاهش قیمت آن‌ها نیز خواهیم بود.

همچنین تا به این لحظه، هنوز هیچ گونه اطلاعاتی در مورد رجیستر شدن آیفون‌های 2020 و قیمت انجام آن توسط نهادهای دولتی مطرح نشده است. مطمئنا در آینده نزدیک و با ورود سیل عظیمی از این محصولات به بازار کشورمان، هزینه رجیستری و نحوه انجام آن نیز متعاقبا اعلام خواهد شد.