قرعه کشی شاتل موبایل

با استفاده روزمره از سیم‌کارت شاتل موبایل، برنده جایزه شوید. تا پایان سال 1399 با خرید شارژ و بسته، فعال‌کردن سیم‌کارت و نصب و ورود به اپلیکیشن «شاتل موبایل من»، به سادگی امتیاز بگیرید و هر ماه در قرعه‌کشی 5 جایزه 1 میلیونی شرکت کنید.

 

 

شانس خود را چند برابر کنید!

در صورتی که در جشنواره «دعوت از دوستان» نیز شرکت کرده و دوستان شما با استفاده از لینک اختصاصی شما سیم کارت شاتل موبایل خریده و فعال کرده باشند، به هر مقدار که دوستانتان امتیاز دریافت کنند، امتیاز شما نیز افزایش خواهد یافت.

شرایط جشنواره:

  • قرعه‌کشی مربوط به هر ماه، در ابتدای ماه بعد انجام شده و نام برندگان در همین صفحه و شبکه­‌های اجتماعی شاتل موبایل اطلاع‌رسانی خواهد شد.
  • در همه قرعه‌کشی‌های این جشنواره، مجموع امتیازات هر مشترک از روز اول جشنواره محاسبه می‌شود و امتیازهای قبلی از بین نمی‌رود. در نتیجه مشترکینی که هرچه زودتر و بیشتر امتیاز دریافت کنند، در قرعه‌کشی شانس بیشتری خواهند داشت
  • با کسب امتیاز بیشتر، شانس برنده شدن در قرعه‌کشی نیز افزایش خواهد یافت.
  • امکان برنده شدن شرکت‌کنندگان در دوره­‌های مختلف قرعه‌کشی وجود دارد و ممکن است یک فرد، دو یا چند بار در این قرعه‌کشی‌­ها برنده شود.

چرا شاتل موبایل؟

شاتل موبایل، اپراتور نسل جدید تلفن همراه کشور، با پیش شماره ۰۹۹۸ و کد یک است که برای اولین بار در ایران از سیم‌کارت هوشمند با قابلیت اتصال خودکار به بهترین شبکه و آنتن موجود در موقعیت جغرافیایی مشترک رونمایی کرده است.

سیم‌کارت‌ هوشمند شاتل موبایل، بهترین و باکیفیت‌ترین پوشش شبکه‌های 3G و 4G/LTE را در هر منطقه انتخاب و تجربه متمایزی از شبکه تلفن همراه را برای مشترکین سیم‌کارت‌های خود خلق می‌کند.


رضوان نت نماینده رسمی شرکت موبایل می باشد که شما عزیزان می توانید جهت دریافت خدمات به دفتر ما مراجعه نمائید