لیست پسورد مودم های vodafone

سلام دوستان ، راستش چون خودم در مورد این موضوع به ظاهر ساده خیلی اذیت شدم و هرچی سرچ کردم چه در سایتهای خارجی و چه بخصوص در سایتها و انجمنهای فارسی اصلا نتونستم درست و حسابی و کامل مشکل رو رفع کنم تصمیم گرفت در قالب یک پست مجزا این موارد رو خدممتون اعلام کنم. امیدوارم بعد از این بقیه دوستان بتونن استفاده کنن.خوب اول از همه دلایل انتخاب مودم vodafone برای این مطلب رو میگم:

  1. افزایش استفاده کاربران اینترنت ADSL از این برند
  2. کار نکردن یوزر و پسورد نوشته شده بر روی برچسب پشت مودم!
  3. عدم امکان پیدا کردن رمز ورود در سایتهای فارسی مخصوصا برای بعضی از مدل های خاص

خیلی خلاصه خدممتون میگم: اگر تا بحال از نوع مودم ها نداشتید شاید فکر کنید کاری نداره کاربری سفحه کانفیگ هر مودمی یا admin و یا root یا رمزهای 123456 و یا ترکیب اینها هست و اینو همه میدونن. ولی باید بگم برای این نوع مودم ها اینطور نیست.به طور مثال مودمی که من دارم مدل EchoLife  HG556a هست و اگر بخوایم بر اساس دفترچه راهنما و نوشته پشت مودم وارد بشم باید از موارد زیر استفاده کنم:

username: vodafone

password: vodafone

که همینطور که میبینید هیچ تنظیماتی برای اتصال اینترنت نداره و فقط برای مشاهده کانفیگهای lan و... هست و هیچ تغییری نمیتونین بدین.خلاصه میکنم برای ورود به صفحه کانفیگ مودمهایی که نام کاربری و رمزشون با دفترچه راهنما فرق میکنه به تفکیک مدلش در زیر اعلام میکنم(بزرگ و کوچک بودن حروف مهمه):

مدل arv7510pw22 

user: admin
pass:VF-ESarv75

مدل HG556a

user: advanced
pass: advanced

مدل HG659

user: admin

pass: @هشت رقم آخر سریال نامبر مودم

مدل 7210D

user: خالی

pass: password

مدل R208

user:خالی

pass: admin

 و برای سایر مودم ها هم مشابه همناست مثلا مدل R216 مشابه R208 هست.اگر مدل خاصی مد نظرتون هست در بخش نظرات اعلام کنید تا خدمتتون ارسال کنم.موفق باشید.

پشتیبانی